Amatör Telsiz Forum | Türkiye'nin Amatör Telsizci Forumu AMATÖR PAZARYERİ Satılık Amatör Ürünler [Satılık] YAESU FTM100DR/DE - Garantili
[Satılık] YAESU FTM100DR/DE - Garantili
TA4AZA
[Satılık] YAESU FTM100DR/DE - Garantili
2
2587
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
TA4AZA Yönetim Kurulu Üyesi
  • Konular1
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
Ürün Markası: Yaesu
Ürün Modeli: FTM100DR/DE
Durumu: Kutusunda az & titiz kullanılmış, modifiye yapılmamış. Sıfır ayarında.
Fiyatı: 4000 TL
Kargo Ücreti: Alıcı Öder
Açıklamalar: Ürünü Türkiye'den İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! sayfasından 10 ay Kasım 2020'de satın aldım. Garantisi devam etmektedir.  Faturası gönderilecektir. Çizik vs. yoktur.
Fotoğraflar:

Görsel Linkleri:
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
[Resim: imzalogo2.png]

TA4AZA
Hilmi Duruoğlu
Amatör Telsiz DMR TG: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Şuan Offine!
Şuan Offine!
TA4VA Başkan
  • Konular22
  • Mesajlar27
  • Rep puanı 0
(08-01-2021, 11:54 PM)TA4AZA demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Ürün Markası: Yaesu
Ürün Modeli: FTM100DR/DE
Durumu: Kutusunda az & titiz kullanılmış, modifiye yapılmamış. Sıfır ayarında.
Fiyatı: 4000 TL
Kargo Ücreti: Alıcı Öder
Açıklamalar: Ürünü Türkiye'den İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! sayfasından 10 ay Kasım 2020'de satın aldım. Garantisi devam etmektedir.  Faturası gönderilecektir. Çizik vs. yoktur.
Fotoğraflar:

Görsel Linkleri:

Cihazı birlikte kutusundan çıkarmıştık. Hem cihaza hem satana kefilim 
Hayırlı Satışlar.

TA4VA & K1AAN
Kaan ÇALIŞKAN
Amatör Telsiz DMR TG: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Şuan Offine!
Şuan Offine!
TA4AZA Yönetim Kurulu Üyesi
  • Konular1
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
Cihazım satılmıştır.
Bu kadar hızlı geri dönüş alacağımı tahmin etmemiştim. 
Alan arkadaşımıza hayırlı olsun.

TA4AZA
Hilmi Duruoğlu

Foruma Git: